יום שלישי, 18 באוגוסט 2009

אקווריום מלא דגים

את הבלוג של ikatbag אתן מכירות? אם לא -תכניסו אותו מיד לפייבוריט שלכם, פשוט לקרוא ולרייר. אם הייתי עושה כאן בבלוג שלי קוביית "דברים שאני רוצה לעשות" אני מניחה שהייתי מסתפקת פשוט בלינק לבלוג הזה.
האקוריום היה אחד הדברים שתכננתי לעשות. אתמול כשדיברתי עם אחותי החלטתי שזהו, זאת ההזדמנות לעשות אותו. הזמנתי אותה עם הילדים. היא הגיעה עם שנים שלה ועוד אחד של האחות השלישית שלנו. ויחד עם ניצן ונועם בנינו אקווריום לתפארת.
קודם לכן הדפסתי את תמונות הדגים לצביעה. התמונות נלקחו מבלוג מופלא אחר, הבלוג של filth wizardry
(כן, לשמור ולרייר בהזדמנות אחרת). אפשר לשחק קצת עם הגדלים של התמונה כדי לקבל דגים בגודל הרצוי. אם אתן מוצאות דרך להפוך את התמונה, אפשר להדפיס דף אחד רגיל ודף אחד הפוך, ואחר כך להדביק זה לזה את הדגים הצבועים ולקבל דג דו צדדי.

התחלנו את העבודה בחוץ בצל (לא מבינה למה התמונות נראות מעפנות כאלה. התמונות המוגדלות נראות נהדר, תעשו עוד מאמץ קטן ותקליקו על התמונות כדי לראות אותן טוב יותר).

נועם ישב ועבד כשווה בין שווים.

ניצן עבדה בריכוז ובלי קיטורי "אווף לא מצליח לי", או "אמא תעשי לי...".

דולב וניב עבדו בשיתוף פעולה, ניב צובע ודולב גוזר.

בנתיים חתכתי עם סכין קופסת חיתולים (ב"יש" היה לא מזמן מבצע של פמפרס בקופסא. גם מחיר טוב וגם יופי של קופסה לעבודות (-; ). עדני, אחותי, גזרה מקרטון צמחי מים (מאריזה ריקה של צ'יריוס, למי שבאמת תהתה).

בשלב הזה רוב הדגים נצבעו ונגזרו, אבל הרוח שהתגברה בחוץ העיפה אותם לכל עבר. ארזנו את הכל ונכנסנו פנימה. ניצן וסתיו הדביקו חלק מהדגים על צמחי המים.

דולב וניב הדביקו חלק מהדגים אל חוטי רקמה.

ניצן מרחה דבק על התחתית וביחד עם סתיו מרחה אחר כך דבק נצנצנים על כל מה שהצליחה לשים עליו יד.

את צמחי המים הדבקתי לתחתית הקופסה. את חוטי הרקמה שדולב וניב הדביקו עליהם דגים הדבקתי עם צלוטייפ לתקרת הקופסה. על הרצפה המרוחה בדבק ניצן וסתיו פיזרו בהנאה גזרי נצנצים. ניילון לעטיפת ספרים הוצמד בעזרת סרט דבק עבה לפתחים.

וטאדאם
צד אחד

וצד שני.
ניצן ואני לא מפסיקות להתמוגג מהאקוריום. ציטוט- "אני מתלהבת מזה אמא". ברגע זה האקווריום מונח ליד המיטה שלה.

אחרי שהאקווריום הסתיים, עברנו לספגטי בנקניקיות, אבל זה כבר לרשומה אחרת.

לילה טוב

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

רקע לבלוג

/